• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
    • SEKTÖRDE 19.YIL

Termal Etiket

Tüm Termal Etiket Çeşitlerimiz Baskılı ve Baskısız olarak üretimi yapılabilmektedir, istenilen boyutlarda ve özelliklerde kesim yapılmaktadır. 
 

Termal Etiket 
Kağıt üzerine ribon kullanılmadan direkt olarak ısı yöntemi ile baskı alınır. Nem, alkol ve ışığa duyarlı olduğundan raf ömrü kısa bir etiket çeşididir. Sıcağa dayanıklı olmadığı için üzerindeki bilgiler kalıcı değildir. Genellikle düşük maliyetli olduğu için market etiketi, terazi etiketi, manav etiketi, kasap etiketi, şarküteri etiketi olarak kullanılmaktadır. 

Lamine Termal Etiket Her iki yüzeyi de lamine edilerek nem ve aşırı ışığa karşı dayanıklı hale getirilmiş bir termal etiket tipidir. Ekonomik termal etikete oranla üzerindeki yazılar daha kalıcıdır. 

Termal Karton Etiket Baskı yüzeyi termal kaplı kartondan üretilmiş etiket çeşididir. Genellikle ekonomik termal malzeme kullanılır. Ribon kullanılmadığı için baskı maliyeti ekonomik bir etikettir. Işığa ve neme karşı hassas olduğu için uzun süreli işlerde tercih edilmemektedir. Sezonluk ürünler için Tekstil Etiketleri, Maç Biletleri, Yaka kartları ve giriş Kartları, Fuar ve organizasyon biletleri, Raf Etiketleri, Market etiketleri olarak uygulamaları mevcuttur. 

Termal Ttr Karton Etiket 
İki yüzüde kuşe kaplanmış, ya da yüzeyi kuşe kaplanmış karton kağıttan üretilen baskılı etiket çeşididir. Zemine renkli baskı ile barkod yazıcıda TTR baskı yapmak mümkündür. Kütüphanelerde okuyucu kartları,Tekstil Etiketleri, Fuar giriş biletleri, maç biletleri, vs gibi uygulamalarda kullanılabilmektedir. 


Kullanım Alanları: Terazi Etiketi, Ambalaj Etiketleri, Özel Etiket, Boş Etiket, Termal Etiket, Ürün Etiketleri ve Kısa süreli uygulamalarda kullanılabilir.